Цукрові пасхальні яйця


Дуже оригінальний та цікавий рецепт десерту до столу у Великдень - потіште свою родину та гостей!
Інгредієнти:
дрібний цукор-пісок: 1 кг
харчові барвники
глазур для склеювання половинок яєць
готові їстівні прикраси

Спосіб приготування:

1. Підготувати формочку: зварити яйце, обережно розрізати його по вертикалі гострим ножем, вибрати ложечкою вміст, промити і висушити шкарлупку. Можна використати пластмасову формочку від “Kinder JOY”, або іншу подібну форму.
2. Підготувати деко: вирізати шматок картону, щоб він повністю покривав деко, накрити його пергаментом і поставити на деко (запікати цукрові яйця без картонного прошарку не можливо – вони розтікатимуться).

3. Цукор висипати у глибоку тарілку, додати 3 ст. л. води і ретельно перемішати (може виглядати сухуватим, але головне, щоб він злегка злипся). Розділити цукор на декілька частин, у кожну частину додати харчові барвники і добре вимішати. Накласти цукор у формочки, ретельно і щільно його утрамбовуючи (щоб готове яйце не розсипалося), перевернути формочки на картон.
4. Поставити деко у розігріту до температури 100° С духовку і запікати протягом 10 хв.

5. Обережно перекласти готові яйця на тарілку і залишити на кілька хвилин. Потім за допомогою чайної ложки обережно вибрати серединки яєць, залишаючи шкарлупку товщиною 1 см (у маленьких яйцях вибирати серединку не потрібно).
6. Дати яйцям добре висохнути (наприклад, відкласти їх на ніч), потім з’єднати половинки глазур’ю і відкласти їх на годину, щоб застигла глазур. Додати у глазур харчовий барвник і прикрасити нею готові яйця за смаком. Також можна прикрасити фігурками з мастіки.

* З цієї кількості інгредієнтів вийде 10-15 яєць.
* Такі яйця можуть зберігатися дуже довго, але у сухому місці. Їх можна їсти, але смак у них як у звичайного цукру.Related Posts
Previous
« Prev Post
Всі права захищені. Технологии Blogger.