Переконливі причини частіше їсти гарбуз


Гарбузи, їх насіння і масло - корисні протягом усього сезону.
А тому в кінці літа і початку осені цей продукт варто включити в свій звичайний раціон харчування. У гарбузі багато вітаміну А, який може перешкоджати старінню, він також містить антиоксиданти, які здатні захистити від раку і допомагають утримувати правильний рівень холестерину в організмі. Однак це не всі переваги гарбуза.

Покращує імунітет. Крім вітаміну А, гарбузи багаті і вітаміном С, який допоможе протистояти осіннім інфекціям. Гарбузи радять вживати як для профілактики захворювань, так і під час хвороб.

Захищає серце. Антиоксиданти, які у великій кількості містяться в гарбузі, захищають кровоносні судини і серце. Її насіння також допомагають утримувати нормальний рівень холестерину в організмі.

Покращує зір. Бета-каротин, який перетворюється на вітамін А, далі стає ретинолом. Ретинол допомагає очам краще сприймати світло - перешкоджаючи появі дегенеративних хвороб зорового органу.

Лікує депресію. Якщо здається, що навколо одні проблеми - фахівці радять приготувати або спробувати щось з гарбуза. Магній, який допомагає у функціонуванні мозку, стане незамінним помічником в лікуванні депресії і тривожності.

Покращує стан шкіри. Гарбуз містить багато бета-каротину, який відповідає за поліпшення кольору шкіри. Вітамін А також допоможе зберегти пружність шкіри.

Сприяє схудненню. Низькокалорійність гарбуза не варто виключати зі своєї дієти. М'якоть цього корисного овоча прекрасно засвоюється кишечником, в результаті чого поліпшується і прискорюється обмін речовин. У гарбузі дуже мало калорій - близько 25 ккал на 100 г, ще менше білка - приблизно 1 г на ті ж 100 г продукта. Тим більш, що приємний аромат гарбуза допомагає подолати відчуття голоду.

Related Posts
Previous
« Prev Post
Всі права захищені. Технологии Blogger.